In samenwerking met Bos+, Gezinsbond Balen en Natuurpunt Balen-Nete organiseren we op vrijdag 30 augustus opnieuw een Film in het Bos in Balen! Wil je er ook bij zijn?
Mis deze heerlijke bosbelevenis niet: een film bekijken bij schemering op een prachtige, open plek in het bos, met wat vogelgezang en ruisende wind op de achtergrond. Deze editie geniet je van de film 'Wonka' (NL gesproken).
De jonge Willy Wonka heeft allerlei heerlijke ideeën en is vastbesloten de wereld stapje voor stapje lekkerder te maken. Wat bewijst dat de beste dingen in het leven beginnen met een droom en dat alles mogelijk is als je het geluk hebt om Willy Wonka te ontmoeten.
Praktisch
Dit jaar op een nieuwe locatie. Vanaf 18u45 ben je welkom aan kamphuis De Vogelsberg (Achtersteeg 3), de film start om 19u30. De toegang is gratis, maar je moet vooraf je plaatsje reserveren via www.balen.be/filminhetbos of via De Kruierie.
- Breng je eigen dekentje, stoel/zitmeubel, zaklamp en muggenmelk mee.
- De film gaat door in openlucht, dus kleed je voldoende warm aan.
- Hapje en drankje te verkrijgen tegen zachte prijzen op locatie.
- Kom zoveel mogelijk met de fiets of te voet.