logo print  logo ocmw print

Medewerkers OCMW

Algemeen directeur

Financieel directeur

Stafmedewerker financiën

Afdelingshoofd Welzijn

Secretariaat

Financiële Dienst

Woonzorgcentrum Ter Vest

Sociale Dienst

Strijkdienst

Dienstencentrum tewerkstelling Den Travoo

  • Ellen Dierckx (coördinator), tel: 014/82 98 24, e-mail: ellen.dierckx@ocmwbalen.be
  • Ann Michiels (verantwoordelijke peuterspeelpunt en huiswerkbegeleiding), tel: 014/40 18 75, e-mail: ann.michiels@ocmwbalen.be
  • Liesbeth Van Beurden (arbeidstrajectbegeleiding), tel. 014/40 18 77, email: liesbeth.van.beurden@ocmwbalen.be
  • Ils Peeters (werkvloerbegeleidder), tel. 014/82 92 46, email: ils.peeters@ocmwbalen.be
  • Joke Nijsmans (projectmedewerker), tel. 014/82 98 31, email joke.nijsmans@ocmwbalen.be
  • Francis Peeters (projectmedewerker), tel. 014/40 18 71, email: francis.peeters@ocmwbalen.be

 Onthaal en administratie sociale dienst

Personeelsdienst

Openingsuren & contact

Personeelsdienst - OCMW

Vandaag gesloten
adres
Veststraat 602490 Balen
tel.
014/82 98 48
e-mail
info@ocmwbalen.be
Naar top