Onderwijs: Bibbezoek derde kleuterklas

dinsdag 31 december 2024
Ben je met je 3e kleuterklas dit schooljaar nog niet op bezoek geweest in de Bib? Goed nieuws: hieronder vind je nieuwe data voor een boeiend bibbezoek. De kleuters maken kennis met de werking van de Bib, snuisteren door boeken en krijgen uiteraard ook een verhaal voorgeschoteld. Hoe schrijf je in?
Alle kinderen van de 3de kleuterklas van de Balense scholen kunnen met de klas op rondleiding komen in de Bib.

Een bibmedewerker neemt de kleuters mee op een boeiende ontdekkingstocht doorheen de Bib. Boeken inleveren, uitlenen, op zoek gaan naar verhalen voor hun leeftijd, het verschil leren tussen lenen en kopen,... Het komt allemaal aan bod. Die boeiende voormiddag wordt afgesloten met een mooi verhaal. En als toetje mogen de kleuters nog een prentenboek kiezen voor in de klasbib.

Vanaf februari verhuist de Bib tijdelijk naar een andere locatie binnen De Kruierie. Maar geen nood: het blijft een spannende en leerrijke voormiddag.



Ouders kunnen een glimp opvangen van deze rondleiding: een mooie foto verschijnt dan op de facebook-pagina van de Bib. Altijd fijn als je ons wil ’Liken’ op Facebook.

De rondleiding start telkens om 9u30 en duurt ongeveer 1,5 uur.
 

Voor wie

3de kleuterklassen van Balense scholen. Is dat een graadsklas? Laat dat dan vooraf even weten.
 

Voorwaarden

We streven een limiet na van max. 25 leerlingen per sessie. Bij grotere groepen zoeken we samen naar een alternatief.

Voor grotere groepen voorzien we volgende opties: spreiden over 2 of meer data, of indien dit organisatorisch niet kan, wordt de rondleiding opgesplitst in een speel- en leergedeelte, waarbij de juf dan telkens de groep voor het speelgedeelte begeleidt.

Hoe aanvragen

Kostprijs

gratis, de school staat zelf in voor het vervoer van en naar de Bib.

Nieuwsoverzicht
Naar top