Gemeente Balen Gemeente Balen

Zitdagen burgemeester en schepenen

Johan Leysen - burgemeester

  • bevoegdheden: politie & brandweer, financiën, erediensten, burgerzaken en personeel
  • zitdag: maandag 11u-12u (behalve tijdens schoolvakantiesà of na afspraak, in het gemeentehuis
  • tel. 014/74 40 57 (kabinet burgemeester, voor afspraak)
  • e-mail burgemeester@balen.be

Werner Hens - 1ste schepen

  • bevoegdheden: mobiliteit, openbare werken, toerisme en personen met een handicap
  • zitdag: na afspraak
  • tel. 0497/93 18 09
  • e-mail werner.hens@balen.be

Mien Vanden Broek - 2de schepen

  • bevoegdheden: senioren, gezin, emancipatie, sport en onderwijs
  • zitdag: na afspraak op 014/74 40 50
  • e-mail mien.vanden.broek@balen.be 

Wim Wouters - 3de schepen

  • bevoegdheden: cultuur, jeugd, patrimonium, lokale economie en landbouw
  • zitdag: na afspraak, in VC De Kruierie
  • tel. 0497/11 23 90
  • e-mail wim.wouters@balen.be

Bert Kenis - 4de schepen

  • bevoegdheden: ruimtelijke ordening, wonen, groenvoorziening en evenementen
  • zitdag: na afspraak
  • tel. 0476/02 31 52
  • e-mail bert.kenis@balen.be 

Zjeen Reynders - 5de schepen

  • bevoegdheden: leefmilieu en natuur, duurzaamheid, recreatie, mondiale samenwerking, volksgezondheid en dierenwelzijn
  • zitdag:  na afspraak, in het gemeentehuis
  • tel. 0473/46 27 27 (zitdag)
  • e-mail zjeen.reynders@balen.be 

Erik Borgmans - voorzitter Bijzonder Comité voor de Sociale Dienst en schepen

  • bevoegdheden: welzijn & zorg, tewerkstelling, ICT, informatie en communicatie
  • zitdag: enkel op afspraak, in OCMW-huis
  • tel. 014/82 98 36 (secretariaat OCMW)
  • e-mail erik.borgmans@ocmwbalen.be