Gezocht: digihelpers voor nieuw Digipunt in Den Troef

donderdag 18 juni 2026
In het najaar gaan we in Den Troef van start met een extra Digipunt. Hiervoor zoeken we een ploeg Digihelpers die op woensdagnamiddag van 14u tot 16u het Digipunt kunnen bemannen. Heb je wel wat digitale kennis en wil je graag mensen met digitale vragen helpen? Stel je dan kandidaat!

Tijdens de Digitale Week in oktober opent in lokaal dienstencentrum Den Troef een nieuw Digipunt. Vanaf dan kunnen inwoners er elke woensdag van 14u tot 16u terecht met allerlei digitale vragen.

Om dit nieuwe Digipunt mogelijk te maken, zoeken we vrijwilligers die als Digihelper aan de slag willen gaan. Je ondersteunt bezoekers één-op-één en helpt hen stap voor stap verder met een woordje uitleg. Dat kan gaan over het gebruik van een smartphone, computer, online toepassingen of andere digitale vragen.

Je hoeft niet op elke vraag een antwoord te kennen. Je kan altijd rekenen op ondersteuning van andere Digihelpers wanneer je zelf moeilijkheden ondervindt.

Wat krijg je als Digihelper?

Als vrijwilliger:

  • krijg je de nodige ondersteuning;
  • heb je veel sociale contacten;
  • ontvang je veel waardering voor je inzet;
  • ben je welkom op de jaarlijkse bedankreceptie voor vrijwilligers;
  • ben je verzekerd voor burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen.

Interesse?

Wil je mee het verschil maken voor inwoners die digitale ondersteuning kunnen gebruiken? Neem dan contact op met Ann Michiels via 014/74 43 43 of ann.michiels@ocmwbalen.be. We bekijken graag samen hoe je als digihelper aan de slag kunt gaan.

Je kan je ook kandidaat stellen via Give a Day, het vrijwilligersplatform van de gemeente Balen.

Nieuwsoverzicht
Digihelpers in het Digipunt

Contact

adres
Veststraat 602490 Balen
tel.
014/74 44 44
e-mail
info@ocmwbalen.be

Deel deze pagina

Naar top