Ingeschreven en toch geen bericht ontvangen? Meld het hier
In totaal zijn er donderdag 2 oktober 4609 sms-berichten uitgestuurd, 48 Balenaars kregen een email en 2 inwoners werden via een telefonische melding. In totaal zijn op dit moment 4659 Balenaars al ingeschreven op het alarmeringssysteem. In juli waren dat er nog 4411. Ben je nog niet ingeschreven? Doe het dan op de website www.be-alert.be.
Onze gemeente doet jaarlijks mee aan de algemene test. Op die manier kunnen we het platform nog oefenen. Want BE-Alert is een systeem dat uiteraard niet elke dag gebruikt wordt. Ben je zelf ook ingeschreven, maar kreeg je geen melding? Laat het ons dan zeker weten via ons online formulier. Op die manier kunnen we nagaan wat er eventueel is misgelopen en kunnen we terugkoppelen naar de hogere overheid (die het systeem beheert).
Wat is BE-Alert?
Bij een noodsituatie in onze gemeente is het belangrijk dat we jou zo snel mogelijk kunnen verwittigen en instructies geven. Schrijf je daarom gratis en gemakkelijk in op www.be-alert.be en ontvang bij een overstroming, grote brand, gifwolk,... meteen officiële en correcte info via sms, mail of telefoon.
Je kan er naast je thuisadres ook bv. je werkadres ingeven, of andere adressen zoals dat van de school van je kinderen, je (groot)ouders,... Op die manier krijg je ook een verwittiging als daar in de buurt een noodsituatie voordoet.