Meditatie bij zonsopgang tijdens expo Sonoor

UiTPas

Wanneer

  • zo 23 augustus 2026
    van 6u tot 7u

Prijs

Gratis

Waar

naam
Pastorij Hulsen
adres
Hulsen 1062490 Balen

Contact

Telefoon
014 74 40 50
e-mail
dekruierie@balen.be

Info

Op zondag 23 augustus nodigt Carla Broux je uit voor een bijzondere meditatie bij zonsopgang op de serene locatie van de Pastorij van Hulsen.

Terwijl de dag langzaam ontwaakt, creëren stilte, ademhaling en de eerste ochtendstralen een moment van rust en verbinding. Tijdens deze begeleide meditatie staat vertragen centraal: even afstand nemen van de drukte en bewust luisteren naar jezelf en je omgeving.

In het kader van het jaarthema LUISTER vormt deze ochtendsessie een zachte uitnodiging om de dag aandachtig en in alle eenvoud te beginnen.
Samenkomen vanaf 6 uur. De meditatie start stipt om 6.15 uur. Breng zeker een matje en een dekentje mee voor extra comfort tijdens de sessie.

Reserveer je gratis ticket via vrijetijd.balen.be of in de Kruierie. Ter plaatse zal er een giftenpot aanwezig zijn ter vrije bijdrage.

Deze unieke activiteit hoort bij de expo Sonoor die van 22 augustus tot en met 12 september doorgaat in de Pastorij van Hulsen. Een groepsexpo waarbij verschillende kunstenaars aan de slag gingen met het jaarthema van de Kruierie 'LUISTER'. Het resultaat is een beklijvende verzameling van nieuwe werken in uiteenlopende vormen. Meer info: https://www.balen.be/activiteitendetail/13307/expo-sonoor

Alle activiteiten
Naar top