Infosessie op 13 februari (VC De Kruierie)
Balenaars kunnen op maandag 13 februari om 19u30 naar de vrijblijvende infosessie in VC De Kruierie. Ze krijgen daar meer info over de cursus en kunnen zich dan meteen ook inschrijven.
Kan je die avond niet, dan ben je ook altijd welkom op de andere infosessies:
- Retie: dinsdag 14 februari om 19u30 in Zaal De Vest, Passtraat 14, Retie
- Mol: woensdag 15 februari om 19u30 in Zaal t Getouw, Molenhoekstraat 2, Mol
- Dessel: donderdag 16 februari om 19u30 in Cafetaria sporthal Sportpark Brasel, Sportpark 2, Dessel
Bekijk hier meer info over de infosessies.
Kostprijs
Voor een volledig rookstopprogramma in groep van acht sessies betaal je 48 euro, mensen met een verhoogde tegemoetkoming betalen 24 euro. Voor individuele begeleiding neem je best contact op met de rookstopcoach.
Op eigen tempo
Meedoen met de sessies wil niet zeggen dat je tijdens de eerste sessie al moet stoppen met roken. Het is de bedoeling om eerst je gewoontes te gaan veranderen en stil te staan bij welke roker jij bent. Na de derde sessie ben je klaar om te stoppen.
Wanneer?
Aan de hand van het aantal inschrijvingen wordt bekeken op welke dagen de sessies doorgaan.
Inschrijven
Inschrijven voor het programma doe je via het e-formulier op de website van Mol. Voor de infosessie moet je niet inschrijven.
Meer info op www.balen.be/stoppenmetroken